tesam
tesam
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 0
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است

قصد سفر به همدان را داريد؟ همدان يكي از زيباترين و تاريخي ترين شهرهاي ايران است. شايد نتوانيم در يك پست همه جاهاي ديدني همدان را معرفي كنيم ولي سعي كرديم جاهايي را معرفي كنيم كه ارزش چندين بار ديدن را دارند. ۱۶ جاي ديدني همدان همراه با عكس كه ميتواند شما را با فرهنگ اين شهر كهن آشنا كند.

جاهاي ديدني همدان كجاست؟


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۰۳:۵۷ ] [ admin ]

نرم افزار حسابداري يك برنامه اساسي است كه به سازمان امكان مي دهد جريان پول را براي بررسي و حسابرسي داخلي و خارجي ثبت كند. اين ابزار اصلي براي ارزيابي سلامت مالي سازمان است و براي برآورده شدن موارد قانوني از طريق چنين ابزارهاي مالي اصلي به عنوان سرفصل عمومي، حسابداري قابل پرداخت و دريافتي، سفارش خريد، سهام يا موجودي و صدور صورتحساب است. پياده سازي مدرن از برنامه به ماژول حقوق و دستمزد، پرداخت الكترونيكي، جدول زماني و هزينه هاي ديگر به منظور افزايش جايگاه و گسترش در بازار ميباشد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۰۰:۴۸ ] [ admin ]


طبق تعريف سازمان جهاني گردشگري، به فردي كه به منظور تفريح يا حتي كسب‌و‌كار مدت زماني بيش از 24 ساعت و كمتر از يك سال، به سرزميني غير از محل اقامت معمول خود مي‌رود و در آنجا اقامت مي‌كند، گردشگر مي‌گويند. گردشگري يا توريسم هم به مسافرتي اطلاق مي‌شود كه به منظور تفريح و در اوقات فراغت يا با هدف كسب‌وكار انجام مي‌پذيرد.

گردشگران به دلايل مختلفي مقصد سفر خود را تعيين مي‌كنند؛ آب و هواي منطقه، فرهنگ، مناطق ديدني و تاريخي، شرايط اقتصادي و... همگي تعيين‌كننده هستند.

تاريخچه گردشگري


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۹:۵۱ ] [ admin ]

نرم افزار حسابداري يك برنامه كامپيوتري است كه به حسابرسان و حسابداران در ضبط و گزارش معاملات مالي شركت كمك مي كند. عملكرد نرم افزار حسابداري از محصول به محصول و از يك صنف به صنفي ديگرمتفاوت است. شركت هاي بزرگ تر ممكن است تصميم به راه اندازي يك سيستم سفارشي باشند كه نرم افزار حسابداريشان بايد يك مقدار حجم گسترده تري از فرشگاه ها و بيزينس هايي كه ادارات مختلف ادغام مي كنند، داشته باشند .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۸:۴۱ ] [ admin ]

سايت «ورد تراول»، ‌١٠ مقصد برتر گردشگري جهان را معرفي كرد كه عبارتند از:
١- فرانسه
فرانسه در سال 2010 نيز همانند سال قبل از آن عنوان مقصد گردشگري شماره‌ يك جهان را به خود اختصاص داده است. اين كشور از جاذبه‌هاي گردشگري متنوعي بهره مي‌برد، هرچند كه مقصد بخش اعظم گردشگران اين كشور، شهر زيباي «پاريس» است.
برج «ايفل»، موزه «لوور» و كاخ «ورساي»، سه جاذبه اصلي گردشگري پاريس به شمار مي‌روند.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۱۶:۳۵ ] [ admin ]

نرم افزار حسابداري يك نوع نرم افزار رايانه اي است كه متخصصان حسابداري براي مديريت حساب ها و انجام عمليات حسابداري استفاده مي كنند.
حسابداري عمل سيستماتيك، كار يا فرآيند برقراري ارتباط و ثبت اطلاعات مالي است. در يك محيط كاري، اين كار به منظور مميزي داخلي و خارجي، گزارش هاي مورد نياز و تجزيه و تحليل مالي براي برآورده ساختن الزامات قانوني يا مديريت داخلي انجام مي شود. حسابداري همچنين ممكن است شامل اندازه گيري، طبقه بندي، تاييد، جمع بندي و تفسير اطلاعات مالي سيستماتيك و متنوع باشد. 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۱۱:۳۹ ] [ admin ]

در حديث معتبر از امام محمّد باقر و امام جعفر صادق عليهما السلام منقول است: مكروه است به دريا سوار شدن براي تجارت.

از امير المؤمنين عليه السلام منقول است: نيكو طلب روزي نكرده است، كسي كه به كشتي و دريا سوار شود از براي تجارت.

در حديث صحيح از امام محمّد باقرعليه السلام منقول است: كسي كه به كشتي سوار مي شود براي تجارت، دين خود را در معرض تلف درآورده است.

در اخبار معتبره وارد شده است كه: حضرت رسول صلي الله عليه وآله وسلم نهي فرمود از سوار شدن دريا در وقت تلاطم و هيجان آن.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۹:۱۸ ] [ admin ]

 

كيش يكي از اصلي ترين مقاصد گردشگري براي مسافران داخلي در كشور ماست . روزانه بيش از چندين پرواز از شهرهاي مختلف كشورمان راهي جزيره كيش ميشوند و هزاران نفر اقدام به تهيه بليط كيش براي بازديد از اين جزيره زيبا مينمايند  . 
اما چرا اين جزيره انقدر طرفدار دارد و اين تعداد مسافر براي تهيه بليط كيش از شهرهاي مختلف كشور اقدام مينمايند . پاسخ اين پرسش را ميتوان در زيباييهاي طبيعي و بكر اين جزيره جستجو كرد . 
 

ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۶:۰۲ ] [ admin ]


در مطلب حاضر نويسنده ضمن اشاره به برخي از اهداف و آثار سفر از ديدگاه قرآن، پاره‌اي از آداب مربوط به سفر را توضيح داده است.
***
چيستي و آثار سفر
يكي از مهمترين عوامل ايجاد انگيزه در انسان، توجه‌يابي به اهميت و ارزش كاري است كه مي‌خواهد انجام دهد؛ زيرا اگر انسان نسبت به كاري آگاهي داشته و آثار و بركات آن عمل را در زندگي خود بداند، با جزم علمي به ميدان عمل مي‌رود و با عزم و همت عالي ارادي در كار وارد شده و تا پايان استقامت ورزيده و تا به مقصد و مقصود نرسيده دست از تلاش و كوشش برنمي‌دارد و همه موانع را از سر راه برداشته و مقتضيات را تامين مي‌كند. از همين رو در آيات قرآن براي ايجاد انگيزه و عزم جدي و همت عالي در عمل، به حوزه انديشه‌اي و تبيين آثار هر كار و حتي احكام شرعي توجه بسياري مبذول شده است؛ چرا كه انسان با شناخت آثار هر كاري ارزش و اهميت آن را مي‌شناسد و بدان دل مي‌بندد و براي تحقق آن تلاش مي‌كند و تا رسيدن به مقصود از پا نمي‌نشيند. (زخرف، آيه 14)


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۷:۲۸ ] [ admin ]

ژله رويال يا شاه انگبين  يك ماده ژله اي است كه توسط زنبورعسل توليد مي شود تا زنبورهاي ملكه و جوان آنها را تغذيه كند.اغلب به عنوان يك مكمل غذايي براي درمان انواع بيماري هاي فيزيكي و بيماري هاي مزمن به فروش مي رسد.در حالي كه مدتهاست كه در طب سنتي استفاده شده است، كاربرد آن در طب غربي بحث برانگيز است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۴:۲۰ ] [ admin ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
امکانات وب