tesam
tesam
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 0
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است

سفر در زمان مي‌تواند يك چالش بزرگ و مهيج باشد. اگر از شما بپرسند دوست داريد در زمان سفر كنيد چه پاسخي مي‌دهيد؟ اساساً دوست داريد به گذشته باز گرديد يا آينده؟

به گزارش ايسنا، انتخاب نوشت: سفر در زمان يكي از آرزوهاي مهم بشر امروز است. البته اين آرزو از سال‌ها پيش در فيلم‌ها، كتاب‌ها و سريال‌هاي مختلف مطرح شده، اما تاكنون اين موضوع در عالم واقعيت مورد تأييد قرار نگرفته است.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۸:۲۰ ] [ admin ]

 

تور تايلند اين فرصت را به شما مي دهد كه با قطب گردشگري جهان آشنا شويد. تور تايلند همچنين شما را با فرهنگ، فستيوال هاي باشكوه، غذاهاي خاص آنجا آشنا مي كند و سفر خوب وبه ياد ماندني را براي شما به رقم خواهد زد. 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۵:۴۶ ] [ admin ]

سفر كردن فعاليتي لذت بخش است و ما را براي مدتي كوتاه از زندگي روزمره و دغدغه هاي زندگي رها مي كند. سفر فوايد زيادي دارد كه كساني كه زياد اهل سفر باشند حتما با اين فوايد و مزايا آشنا هستند. سفر تنها يك تفريح نيست، تجربه اي آموزنده و لذتبخش است كه اثرات مفيد آن را در مراحل مختلف زندگي خواهيم ديد. تاثيرات مثبتي كه سال ها و براي يك عمر هم با ما باقي مي مانند و به ما كمك مي كنند زندگي بهتري داشته باشيم. اگرچه فوايد سفر كردن بيشمار است و هركس مي تواند موارد متعددي را بيان كند، اما در اين مطلب سعي داريم به برخي از مهم ترين فوايد سفر كردن اشاره كنيم و شما را بيشتر با مزيت هاي اين تجربه مفيد و لذتبخش آشنا كنيم. در ادامه با الي گشت همراه باشيد.

آرامش ذهني


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۸:۴۱ ] [ admin ]

 

 تور دبي ، شايد شما يك بار به دبي سفر كرده باشيد، سالانه گردشگران زيادي از اقصي نقاط دنيا به اين شهر زيبا همراه باتور سفر مي كنند؛ اما اگر تاكنون به اين شهر بزرگ گردشگري كه مركز تجاري غرب آسيا است نرفته‌ايد، ما آنرا به شما پيشنهاد مي كنيم.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۶:۲۷ ] [ admin ]

معبد آگوستوس در قرن اول ميلادي بنا شده است و در مجاورت مسجد حاجي بايرام در محله تاريخي اولوس قرار دارد. بر روي ديوارهاي اين معبد، سالم‌ترين سنگ نوشته‌هاي به جاي مانده از شرح حال زندگي و جنگ‌هاي «آگوستوس»، اولين امپراطور روم كه توسط خود او نوشته شده است را مي‌توانيد مشاهده كنيد. اين معبد كه از جاذبه‌هاي مهم شهر قلمداد مي‌شود با قدمتي بيش از ۲ هزار سال گردشگران بسياري را به سوي خود روانه مي‌كند.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۰:۲۲ ] [ admin ]

 

تغذيه گوسفندان و بره هاي در حال پروار بندي موضوع حائز اهميتي براي عموم و دامداران مي باشد. زيرا كه نوع تغذيه گوسفندان در كيفيت گوشت، پشم، شير و تمامي محصولاتي كه منبع اصلي و طبيعي شان گوسفندان هستند نقش اساسي را دارد. شايد همه مردم فكر مي كنند كه گوسفند ها و دام ها از علف و يونجه و سبزه هايي از اين نظير استفاده ميكنند، اما بايد بدانيد همانطور كه گوسفندان براي رشد به علوفه نياز دارند ، بايد تغذيه كامل و مناسب ديگري در كنار اين سبزيجات  داشته باشند تا به طور اصولي رشد كنند و پروار بندي بشنود.  


 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۵۶:۴۹ ] [ admin ]

به گزارش شبكه اطلاع رساني راه دانا؛ روزنامه جوان نوشت: حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در درس خارج «آنتاليا» را به عنوان شهري كه در آن فسق و فجور انجام مي‌شود و سبب سفر باطل و اتمام نماز مي‌شود مثال زدند و فرمودند: باشد كه مسئولان فرهنگي و قانونگذار ترتيبي اتخاذ كنند كه سفرهاي حرام اقلاً تبليغ نشود.

تركيه،پلاژ برهنگي


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۱۸:۰۵ ] [ admin ]

 

 

با گسترش شهرنشيني و افزايش اسكان در شهرها و رشد شهر نشيني؛ توجه به معيارها و شاخص هاي شهرسازي و بطبع آن بازسازي داخلي بسيار مورد توجه اكثر قريب به اتفاق مردم قرار گرفته كه در اين ميان نقش شركت هاي پيمانكار و متخصص در زمينه بازسازي ساختمان هر روز بيشتر و بيشتر مي گردد.

در كشور ما مانند اكثر كشورها در زمينه بازسازي ساختمان شاهد يك نوع پراكندگي تخصصي مي باشيم بعنوان مثال كمتر ديده مي شود يك كابينت ساز در زمينه كاغذ ديواري داراي تخصص بوده و يا يك شركت در زمينه مبلمان بتواند در حوزه پرده داراي تخصصي خاصي باشد. 


 

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۱۵:۰۵ ] [ admin ]

جنگ، بيكاري، فقر، آيندۀ تاريك در دسترسي به زندگي بهتر و امن، هزاران نفر اتباع افغانستان به خصوص نسل جوان را بسوي كشورهاي صنعتي و پيشرفتۀ غربي مي كشاند. با گذشت هر روز صف متقاضيان پاسپورت در مقابل تعمير رياست پاسپورت در پايتخت، طويل و طويل تر مي شود. مردان و زنان زيادي نيز با كودكان و اطفالشان در ميان اين صف هاي طويل انتظاري مي كشند. آنها خود را به قاچاقچيان انسان مي سپارند و علي رغم راه پر مخاطرۀ اين سفر سخت و مرگبار، براي كوچ آماده مي شوند. پاسخ آنها به اين پرسش كه چرا از افغانستان مي كوچند و آرزوي شان از اين كوچ، بسيار روشن و ساده است:

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۶:۲۲ ] [ admin ]

نرم افزار حسابداري چيست ؟ نرم افزار حسابداري برنامه اي است كه به كسب و كار كوچك كمك مي كند تا امور مالي خود را با رديابي پول دريافتي، بدهكاري و بستانكاري خود مديريت كند. ما در اين قسمت از اين مطلب گوشه اي از اطلاعات راجب نرم افزار حسابداري مقرون به صرفه و آسان براي استفاده براي كسب و كارهاي كوچك براي شما ارائه ميدهيم .


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۳:۴۹ ] [ admin ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
امکانات وب